O nás | ITAPS

My sme ITAPS

ITAPS sme založili v roku 2011 ako startup s cieľom prepájať šikovných a ambicióznych študentov IT a iných technických odborov s firmami. Sme hrdí, že medzi našich klientov patria významné spoločnosti z finančného a bankového sektora na Slovensku. Pri navrhovaní riešení využívame moderné a inovatívne IT technológie a realizujeme sa aj v robotike a automatizácii – v týchto oblastiach sa najrýchlejšie rozvíjame.

 1. 2011 Integrujeme študentov v rámci projektov priamo u klienta.
  2011
 2. 2014 Pre klientov z finančného sektora realizujeme testovanie softvéru.
  2014
 3. 2016 Integrujeme študentov do developerských tímov a rozširujeme spoluprácu v rámci IT sektora.
  2016
 4. 2018-2019 Klientom dodávame samostatné softvérové riešenia v RPA oblasti a tvoríme vlastné projekty.
  2018-2019
 5. 2020 Spolupracujeme s Národným centrom robotiky a vzniká R&D tím so zameraním na tému umelej inteligencie.
  2020
 6.   
   

Misia

Prepájať firmy a študentov - sme presvedčení, že aj študenti sú schopní prinášať inovatívne a odvážne nápady a návrhy riešení, ak dostanú príležitosť. Vytvárať študentom priestor pre získanie reálnych pracovných skúseností a odbornej praxe už počas štúdia a zvýšiť tak svoje šance na trhu práce.

Vízia

Poskytovať firmám komplexné IT riešenia prostredníctvom kvalifikovaných ľudí. Firmy si tak znížia svoju finančnú a správnu záťaž pri riešení IT projektov a získajú tak priestor a čas na budovanie svojich plánov a vytváranie ďalšej perspektívy na trhu.

Náš tím ITAPS

Peter Kmeť

V ITAPSe mám na starosti viacero IT projektov, ktorým sa snažím zabezpečiť hladký priebeh vo všetkých fázach. Úspešné ukončenie projektov a spokojnosť klientov je vždy mojou prioritou.

Daniel Marinič

Vždy som bol presvedčený o tom, že s tímom kvalitných ľudí dosiahnem viac ako jednotlivec. Túto skutočnosť mi ITAPS potvrdzuje pri každom spoločnom projekte.

Miroslav Kohút

Mojím snom vždy bolo posúvať projekty na vyššiu úroveň a vybudovať prvotriedne oddelenie výskumu a vývoja. Ďakujem zamestnancom ITAPSu, že sa mi to vďaka nim darí.

Anton Horváth

V práci pre ITAPS vidím zmysel, pretože dáva priestor aj študentom bez predošlej praxe. Tí môžu vďaka tomu zbierať skúsenosti už počas štúdia. Takto sa začala aj moja cesta v IT.

Ema Majerovičová

Verím, že byť lídrom neznamená sústrediť sa iba na svoj vlastný úspech, ale predovšetkým sa sústrediť na úspech ostatných. Vďaka ITAPSu mám príležitosť túto filozofiu realizovať aj v praxi.

Chceš sa stať členom nášho tímu? Registruj sa. →