O nás | ITAPS

My sme ITAPS

ITAPS sme založili v roku 2011 s cieľom prinášať firmám inovatívne riešenia a prepájať šikovných, ambicióznych študentov s týmito firmami. Sme hrdí, že medzi našich klientov patria významné spoločnosti z finančného a bankového sektora na Slovensku. Pri navrhovaní riešení využívame moderné a inovatívne IT technológie a realizujeme sa v robotike, automatizácii a umelnej inteligencii. Vďaka našim odborným znalostiam vyvíjame riešenia na mieru, ktoré zefektívňujú vaše podnikanie.

 1. 2011 Integrujeme študentov v rámci projektov priamo u klienta.
  2011
 2. 2014 Pre klientov z finančného sektora realizujeme testovanie softvéru.
  2014
 3. 2016 Integrujeme študentov do developerských tímov a rozširujeme spoluprácu v rámci IT sektora.
  2016
 4. 2018-2019 Klientom dodávame samostatné softvérové riešenia v RPA oblasti a tvoríme vlastné projekty.
  2018-2019
 5. 2020 Spolupracujeme s Národným centrom robotiky a vzniká R&D tím so zameraním na tému umelej inteligencie.
  2020
 6. 2022 Získali sme osvedčenie Ministerstva školstva o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj.
  2022
 7. 2023 Umiestnenie nášho CTO - Miroslava Kohúta v rebríčku Forbes 30 pod 30, v oblasti veda a vzdelávanie.
  2023
 8.  

Vízia

Smart solutions bring up smart people.
Inteligentné riešenia robia šikovných ľudí.

Misia

Pod vedením skúsených profesionálov prinášame kvalitné IT riešenia, vďaka ktorým sa aj ľudia bez skúseností stávajú profesionálmi.

Veda a výskum

V roku 2022 sme získali oprávnenie spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj. Hlavným zámerom nášho R&D tímu je umelá inteligencia a jej využitie pri digitálnej transformácii firiem. Máme unikátnu platformu AIA-IT ekosystém zameraný na uľahčenie integrácií AI nástrojov. Optimalizácia platformy je ušitá na mieru, tak, aby vyhovovala potrebám klienta. Vývojový tím vedie Miroslav Kohút ocenený v rebríčku Forbes 30 pod 30.

Rozvojový program Student UP

Študentom prinášame kvalitné prostredie, ktoré podporuje kariérny rast, spoluprácu a vzdelanie. Program Students UP je zameraný na integráciu študentov do praxe. Študentov školíme, mentorujeme a poskytujeme im priestor na prácu na reálnych projektoch pre našich klientov. Získajú tak potrebné skúsenosti už počas štúdia. Takmer 20% študentov po ukončení štúdia získa prácu u nás, alebo u našich klientov.

Náš tím ITAPS

Už je nás viac ako 90 kolegov, priemerný vek 24 rokov.

Na fotke: Samuel Bučkuliak - Junior IT Project Manager, Matej Repka - IT Consultant, Anežka Železňáková - IT Project manager, Miriam Jancurová - HR specialist, Frederik Valocký - RnD specialist, Hai Tran Minh - RPA developer, Veronika Parouleková - Content creator, Miroslav Kohút - CTO, Martina Pavlinská - IT specialist.

Chceš sa stať členom nášho tímu? Registruj sa. →